Чи є у людей та роботів спільне майбутнє?

25 Октября 2013, 09:58
      715  
Вчені стверджують, що вже невдовзі роботи зможуть стати нашими найкращими друзями. А що з цього приводу думають студенти ІФтаЖ Східноєвропейського Національного Університету ім. Лесі Українки?

Ольга Крат, 4 курс
Взагалі, я проти того, щоб роботи ставали частиною людського життя. Це приведе до того, що в світі почнеться хаос, люди будуть перекладати всі турботи на роботів, відповідно зупиниться інтелектуальний розвиток самої людини. Я не хотіла б мати друга-робота. Живе спілкування з людиною, до якої ти можеш доторкнутися, відчути її тепло, ніколи не замінить спілкування з механізмом.

Аліна Димчук, 3 курс
Наскільки мені відомо, в Японії вже запатентовані роботи, що виконують різноманітну хатню роботу. Я думаю, що робот — це лише машина, нездатна на якісь почуття. В майбутньому роботи будуть працювати на фабриках та заводах, допомагати людині в інших побутових сферах життя, але навряд чи вони зможуть коли-небудь стати для людей повноцінними друзями.

Мар'яна Печенюк, 5 курс
Загалом, я позитивно ставлюся до технізації світу, але навіть саме слово «робот» викликає в мене певний негатив. Я можу уявити собі робота-домогосподарку, але робота-друга — ніколи.

Андрій Мошкун, 3 курс
На днях в моєї знайомої був День народження. Хотів купити їй якусь інтелектуальну гру. Захожу до крамниці, а там на вітрині іграшкові роботи ростом до 1 метра. Мимоволі думаєш, що років через 20 такі роботи ходитимуть серед людей. Та чи добре це? Я думаю, що прогрес — це однозначно добре, але він не повинен виходити за рамки. Якщо роботи будуть робити всю людську роботу, то самі люди з часом перетворяться на домашніх тваринок, які будуть лише їсти, спати і задовольняти свої інші фізіологічні потреби.

Ірина Вовчук, 1 курс
Питання роботів в сучасному світі на сьогодні є дуже актуальним, проте я вважаю, що найсокровенніше — це справжня людина, справжнє людське єство, створене самою природою. В моєму майбутньому роботи не становитимуть якоїсь нагальної потреби. Таке переродження, така метаморфоза людини не є святою, вона не несе у собі священну суть. Роботи — це щось аморфне, і головною метою цих механізмів все ж буде полегшення людського життя, я гадаю.

Сергій Філюк, 1 курс
Особисто я не бачу в роботах нічого поганого. Я не розглядаю їх як механізми, що будуть полегшувати людині життя. Я хотів би бачити їх повноцінними істотами, які вмітимуть мислити, співчувати, кохати. Роботів ще немає серед нас, але люди вже негативно налаштовані в їхній бік. Мені ж дуже хочеться зазирнути у вічі істоті (не механізму!), якій людина подарувала життя, яку людина навчила розуміти красу всесвіту. Опустіть руку в гарячу воду і ви зрозумієте, що людський мозок — це також комп'ютер.

А ким (...або чим) для вас є робот?
Источник:
Читайте также:
Майдан очима птахаПользователи Интернета высмеяли «флаг натуралов»Завершився 68-й кінофестиваль в КаннахСтали відомі усі фіналісти «Євробачення-2015»
Комментарии:
Вконтакте
Facebook


Это интересно


© Faceaworld.at.ua. Все права защищены!
Предоставленные на сайте материалы являются собственностью их авторов и охраняются законом об авторском праве.
При копировании или частичной перепечатке материалов сайта, - ссылка на faceaworld.at.ua обязательна.
Использование материалов сайта в печатных либо других информационных носителях возможно только при наличии ссылки на первоисточник, а для интернет ресурсов с установленной активной гиперссылкой! Ознакомьтесь с условиями использования материалов.
В случае нарушения авторских прав, наши юристы будут вынуждены принять решительные меры для восстановления справедливости!
Последние новости Украины и мира, новости политики, экономики, культуры и аналитики.
Порция самых интересных новостей на faceaworld.at.ua.